Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Повідомлення про зниження призовного віку та необхідність заміни військово-облікового документа

22.04.2024 150 0 0


Приклад складання

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАЛИНА»
ТОВ «КАЛИНА»
Кур’єру транспортного відділу
Назару МАЛИШКУ

ПОВІДОМЛЕННЯ

08.04.2024 № 18

Київ

Про зниження призовного віку
та необхідність заміни військово-облікового документа

Шановний Назаре Олексійовичу!

Законодавча норма про зниження граничного віку перебування громадян на військовому обліку призовників з 27 до 25 років діє з 4 квітня 2024 року (Закон України від 30.05.2023 № 3127-IX «Про внесення змін до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»). У зв’язку з цим та відповідно до ваших паспортних даних Ви не можете перебувати на військовому обліку призовників.

Військовий облік на підприємстві ведеться на підставі даних паспорта громадянина України та військово-облікових документів. Військово-обліковими документами є:

  • для призовників – посвідчення про приписку до призовної дільниці;
  • для військовозобов’язаних – військовий квиток або тимчасове посвідчення військовозобов'язаного;
  • для резервістів – військовий квиток.

На виконання норм Закону України від 25.03.1992 № 2232-XII «Про військовий обов’язок і військову службу», п. 20 Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, затвердженого постановою КМУ від 30.12.2022 № 1487, інформуємо Вас про необхідність звернутися до відповідного районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки, де Ви перебуваєте на військовому обліку, та отримати новий військово-обліковий документ. Протягом двох тижнів з дня отримання цього повідомлення, тобто не пізніше 22.04.2024, просимо надати Ваш новий військово-обліковий документ інспектору з військового обліку (каб. 112).

Звертаємо Вашу увагу на те, що в разі ненадання Вами відповідного військово-облікового документа підприємство змушене буде повідомити районний (міський) територіальний центр комплектування та соціальної підтримки про порушення Вами правил перебування на військовому обліку.

Відповідно до п. 19 Порядку № 1487 військовозобов'язані та резервісти, винні в порушенні вимог правил військового обліку, несуть відповідальність, передбачену законодавством.

Інспектор з військового обліку (підпис) Андрій ГОЛОВКО

Зразок для завантаження

Зразок. Повідомлення про зниження призовного віку.doc
Завантажити

Коментарі до матеріалу

Оформити передплату на розділ «Зразки»

Усі зразки в одному місці та завжди під рукою

1200 грн. / рік

Купити