Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Рубрика:

Інше

Рубрики розділу:

  У рубриці Форми і бланки зібрана вся інформація про бухгалтерську документацію, бланки і зразки документів, форми і шаблони для бухгалтерської та податкової звітності в Україні. Первинні і вторинні документи: накладні, реквізити, таблиці, номенклатури.Найповніший архів бухгалтерських документів. Детальніше про рубрику Бланки та форми ➤➤➤

  Бухгалтерські бланки та зразки документів.

  Для здійснення господарської діяльності директору, бухгалтеру, кадровику, аудитору, ревізору, юристу необхідні бланки документів. Взаємодія з контрагентами, державними органами, банками та іншими установами - відбувається через подачу документів певних форм. Ведення первинної документації, видача доручень, укладання договорів, підписання актів - все це оформляється документами затверджених форм.

  Бухгалтерські бланки можна розробити самостійно, скачати типові зразки в інтернеті безкоштовно і заповнити їх вручну або скористатися рубрикою Форми і бланки, в якій зібрані всі форми бухгалтерського обліку, бланки накладних та податкової звітності і інші зразки бухгалтерської документації.

  Підписка на розділ Комерція в рубриці Форми і бланки відкриває доступ до архіву бухгалтерських форм і бланків, в якій зібрані типові зразки бухгалтерських документів: ТТН, податкова накладна, договір відповідального зберігання з правом користування, шляховий лист для автокрана, уточнюючу декларацію, кадрова документація, посадова інструкція, протокол засідань засновників, наказ про облікову політику підприємства, зразки розпоряджень і наказів, журнал обліку довідок МСЕК, виданих інвалідам, акт огляду МСЕК, заяву для нерезидентів, лімітно-забірна карта, накладні, а так само зразки актів інвентаризації розрахунків з дебіторами і кредиторами, різні види договорів, реєстрів документів, форми звітності в ГФС, Пенсійного та інших фондів, Казначейство, Держстатистики.

  Цінуйте свій час і не витрачайте його на рутину. Вам більше не потрібно думати, де купити паперовий бланк або де скачати зразок бланка в інтернеті. Всі необхідні для документування вашої діяльності зібрані в одному місці. Заходьте в рубрику Форми і бланки та роздрукуйте необхідний вам документа в два кліка.

  З Ютека завжди є рішення.