Граничні строки оприлюднення річної звітності підприємства
Датою подання фінзвітності вважається (п. 4 Порядку подання фінансової звітності, затвердженого постановою КМУ від 28.02.2000 № 419, далі – Порядок № 419):
- день її фактичного передання за призначенням – якщо звітність подається особисто (або кур’єром);
- дата отримання звітності адресатом, яка зазначена на штемпелі підприємства зв’язку, що обслуговує адресата, – якщо вона направляється поштою;
- дата отримання електронного повідомлення про отримання фінзвітності центром збору фінзвітності – якщо звітність подається в електронному форматі.
Великі та середні підприємства разом із річною фінзвітністю (у т. ч. консолідованою) у строк, установлений законодавством, повинні подати ще (п. 7 ст. 11 Закону від 16.07.1999 № 996-XIV «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» (далі – Закон № 996), п. 2 Порядку № 419) Звіт про управління. Це документ, який містить фінансову та нефінансову інформацію, що характеризує стан і перспективи розвитку підприємства, а також розкриває основні ризики та невизначеності його діяльності (ст. 1 Закону № 996). При цьому середні підприємства мають право не відображати у Звіті нефінансову інформацію (п. 7 ст. 11 Закону № 996).
№ з/п
Категорія
підприємства
Граничний строк оприлюднення
та склад річної звітності
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року